Hizmetlerimiz

Asansörlü Nakliyat

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat, taşınma sırasında oluşabilecek hasarları önleme, hızlı ve güvenli bir şekilde ev eşyalarınızı taşıma için geliştirilmiş önemli bir teknolojidir.

Hangi Durumlarda Asansörlü Nakliyat Kullanmalıyım?

Eğer yüksek katlı bir binadan taşınıyorsanız ya da taşınacağınız bina yüksek bir kattaysa asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz.

Ayrıca, bina yönetimi binada bulunan asansörü taşınma esnasında kullanmanıza izin vermiyorsa, bina içerisindeki merdiven yapısı eşya taşımayı zorlaştıracaksa asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz.

Böylece hem stressiz hem de güvenli bir yöntemle eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ayrıca asansörlü nakliyat eşyalarınızı daha hızlı ve hasar almadan taşımanıza da olanak sağlar.

Asansörlü Nakliyat Kullanmadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyim?

Eğer mevcut apartmanınızın önü ya da taşınacağınız dairenin önü asansör kurulumuna uygun değilse asansörlü nakliyat hizmetini almamalısınız. Örneğin taşınmanın yapılacağı bina trafik yoğunluğunun olduğu bir cadde ya da kavşaktaysa, binanın önünde asansör kurulumunu önleyecek ağaçlandırma varsa bu hizmeti kullanmanız mümkün olmayacaktır. Ayrıca apartman dairesinin pencere yapısı da sökülüp takılabilir olmalı, eşyaların rahatlıkla geçebileceği bir açıklık oluşturulabilir olmalıdır.

Asansörlü nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, binanızın dışarıdan çekilmiş birkaç fotoğrafını bize ulaştırarak bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat ile Hangi Eşyalarım Taşınabilir?

Eğer eviniz Fransız pencereye ya da her iki taraftan açılabilir bir pencereye sahipse muhtemelen bütün eşyalarınızı asansörlü nakliyat ile taşıyabilirsiniz.

Ayrıca, balkonlu bir eve sahipseniz ve balkon kapınız söküldüğünde büyük eşyalarınızın geçebileceği bir aralık oluşuyorsa yine bütün eşyalarınız asansör ile taşınabilir.

Bu seçeneklerden herhangi birini apartman daireniz karşılamıyorsa büyük eşyalarınızı uzman ekibimiz merdivenlerinizi kullanarak taşır ve diğer eşyalarınız asansörlü evden eve nakliyat aracı kullanılarak taşıma aracına yerleştirilir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nedir?

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti, mevcut nakliyat fiyatına ek hizmet bedeli olarak yansıtılmaktadır. Eşya yoğunluğu, eşyaların hangi gün taşınacağı gibi bilgiler doğrultusunda fiyatlar değişiklik gösterebilir. Uzunyol nakliyat firmasında bu hizmeti, diğer bir çok nakliye firmasından çok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat’ın Avantajları Nelerdir?

  • Eşya taşıma süreciniz çok daha hızlı tamamlanır.
  • Eşyalarınız, merdivenler ile taşınırken hasar görebilirken asansörlü nakliyatta hasar riski minimuma iner.
  • Siz ve komşularınız daha sessiz, daha az rahatsız edici bir gün yaşarsınız.
  • Daha rahat bir taşınma deneyimi sunar.
  • Daha az yorulursunuz.
  • Eşyalarınız yeni evinize daha hızlı ve daha düzenli ulaşır.