Hizmetlerimiz

Eşya Depolama

Ev Eşyası Depolama

Uzun süre kullanmayacağınızı düşündüğünüz ama saklamak istediğiniz eşyalar için güvenli bir depolama alanı arıyorsanız aradığınız eşya deposu uzunyol nakliyat’da sizi bekliyor.

Özenle seçerek aldığımız eşyalarımızı bir süre kullanamayacağımız zamanlar olur ve daha sonra kullanmak üzere bir eşya deposuna ihtiyaç duyabiliriz. Bu gibi durumlarda, apartmanların depoları eşyalarımız için yeterince güvenli olmayabilir ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşabiliriz.

Özellikle uzun süre il dışında ya da yurt dışında kalacaksak eşyalarımızı saklayacağımız alan ile ilgili sorumluluk almamak ve zamansız süprizlerden kaçınmak için eşya saklamanın en kolay ve akıllıca yolu bir eşya deposu kiralamak olacaktır.

Uzunyol nakliyat’ın güvenli eşya depolarını kullanmak istediğinizde, uzman ekibimiz eşyalarınızı evinizde koliler ve depomuza taşır. Eşya depolamanın en kolay ve en güvenilir yolu, uygun fiyat avantajları ile uzunyol’da. Sizde eşyalarınızı uzun vadeli saklamak, yeniden kullanmak istediğinizde bıraktığınız gibi bulmak istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Eşyası Depolama

Ofis demirbaşlarınızın, iş dosyalarınızın ve elektronik cihazlarınızın güvenli bir şekilde depolanmasına mı ihtiyacınız var? Hiçbir evrağınızın kaybolmadan ya da zarar görmeden saklanacağı ofis eşyası depoları uzunyol nakliyatta bulmak mümkün.

Ofisinizin kıymetli parçalarını, siz onları yeniden kullanmak isteyene özel olarak hazırlanmış ofis eşyası depolarımızda güvenle sizi bekler.

Eşyalarınızı saklamak istediğiniz süreye kadar, sizin için özel hazırlanacak uygun fiyatlı eşya depolarımızın tekliflerini öğrenmek için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ya da form doldurabilirsiniz.