Hizmetlerimiz

Eşya Paketleme

Ev taşıma sürecinin belkide en sancılı kısmı eşya paketlemedir. Evdeki bütün eşyaları, zarar görmeyecek şekilde kolilere paketlemenin yanında yeni evinize gittiğinizde de doğru sıralama ile paketleri açmak ve yerleştirmek oldukça önemlidir.

Doğru bir şekilde eşya paketleme yapılmazsa taşınma esnasında eşyalarımız kırılabilir, kaybolabilir ya da en iyi ihtimalle yeni evimizde eşyaları yerleştirirken zorluklar yaşayabiliriz.

Uzunyol nakliyat ile çalıştığınızda, birçok nakliye firmasının aksine, eşyalarınız belirli gruplara bölünerek, her grup kendi doğurduğu ihtiyaç doğrultusunda paketlenir. Cam eşyalarınız için ayrı paketleme malzemeleri kullanılıp taşınma esnasında kırılmasını önlerken, oturma grubu gibi görece büyük eşyalarınız ayrı ekipmanlarla ile paketlenerek çizilmesi, zarar görmesi ve taşınma esnasında kirlenmesi önlenir.

Taşınma işlemine başlamadan önce, isterseniz siz, isterseniz uzman ekibimiz eşya listesini çıkartır. Her bir eşya grubunu ayrı kategorilendirir ve ayrı kutularda paketler. Böylece eşya kolileme öncesinde eşyalarınızın tam sayısını öğrenmiş olursunuz. Taşınma sürecinde hangi kutunun içerisinde ne tür bir eşyanın olduğunu bilir, kırılacak eşyalarınızı ayrı bir alanda istifleriz. Böylece, kırılacak eşyalarınızın üzerine daha ağır eşyalar gelmez ve taşınma hasarı minimuma indirilir. Taşınma sonrasında ise hangi kutuda hangi eşyanızın olduğunu bilir, evinizi yerleştirme sürecini hem daha hızlı hem de daha kolay tamamlarsınız.

Uzunyol nakliyat ile ev taşıma işlemlerinizi hem daha hızlı hem daha kolay hem de %100 memnuniyet ile tamamlarsınız.

Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için form doldurabilir, müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.