Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe 35 Yıldır hizmet veren firmamızın en fazla verdiği hizmet evden eve nakliyat hizmetidir. Yeni bir adrese taşınırken sorunsuz bir taşıma süreci yaşamak istiyorsanız eğitimli, uzman ekibimizden hizmet alarak evden eve nakliyat sürecini başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için, eşya taşımacılığı sektörünün son teknolojilerini kullanarak %30 indirimli fiyatlarla evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz.

Evden eve nakliyat hizmetini almadan önce, sorunsuz bir taşıma süreci yaşamak için hizmet alacağınız firmayı araştırmanız oldukça önemlidir. Sektörde 35 yıldır hizmet veren markamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktadır ve amacımız yalnızca 1 kere değil bundan sonraki bütün ev taşıma süreçlerinizde vazgeçemeyeceğiniz adres olmaktır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat hizmetini veren birçok nakliyat firması bulunmaktadır.

Sektörün öncülerinden olan firmamız, taşınma sürecinde sizin için sorunsuz hale getirir, eşyalarınızın başına gelebilecek bütün zararları önceden tespit eder ve önlem alır.

Geliştirilmiş paketleme sistemlerimiz ile evden eve nakliyat sürecinde hiçbir eşyanıza zarar gelmez ve ev taşıma sizin için işkence olmaktan çıkar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yeni bir eve taşınmak beraberinde birçok masrafı da yanında getirir. Depozito, gerekli abonmanlık ücretleri, tadilat ücretleri gibi giderlere ek olarak taşınma masrafları da zorlayıcı olabilmektedir.

Uzunyol nakliyat, bu süreçte siz değerli müşterilerimizin haklarını gözeterek çalışır ve sizi zorlamayacak ödeme kolaylıklarının yanında uygun fiyata nakliye olanağı sunar.

Nakliye ücretlerimizi piyasa koşullarının ortalamasına göre belirleyerek bu fiyat üzerinden %30’a varan indirimlerle siz değerli müşterilerimize destek olmayı kendine vazife edinmiş firmamız ile çalışırsanız stresten uzak, hasarsız ve uygun fiyata yeni adresinize taşınabilirsiniz.