Blog

Uzunyol Nakliyat Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat

 
Kartal ilçesinde şehir içi ve şehirler arası taşımacılık işlemleri için Uzunyol Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en iyi hizmet vermek en önemli önceliğimizdir. 
 

Kartal Parça Eşya Taşımacılığı

 
Kartal ilçesinde bulunan parça eşya taşımacılığı işlemleriniz için Uzunyol nakliyat ile işlerinizi en profesyonel şekilde halledin. Çeyiz eşyası, Beyaz Eşya taşımacılığı, Kolilenmiş eşyalar gibi parça eşya taşımacılığı için Uzunyol Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. 
 

Kartal Eşya Depolama

 
Kartal ilçesinde bulunan ve kullanmadığınız eşyalarınız için Eşya depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı bizim ile iletişime geçerek cüzi bir miktarda ücret ile profesyonel eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. 
 

Kartal Eşya Paketleme ve Kolileme 

 
Eşya paketleme ve kolileme işlemi çok kolay gibi görünse de bir o kadar da dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Kırılacak olan eşyalarınız dikkatli bir şekilde gazete yardımı ile sarılmalı ve düzenli bir şekilde kolinin içine koyulmalıdır. Ütülenmiş elbiseleriniz için ise sizlere elbise dolabı göndermekteyiz ve bu şekil de eşyalarınızın ütüsü bozulmadan taşınacağı adrese teslim edilmektedir. Boş tencerelerinize ise kırılmayacak ve yumuşak eşyalarınızı koyup bu şekil de kolinin içine koyarsanız fazla yer kaplamasını engellemiş olursunuz. 
 

Kartal Asansörlü Nakliyat

 
Kartal ilçesinde asansörlü nakliyat hizmetide vermekteyiz. Merdivenden taşınması zor olan eşyalarınızı daha kolay ve güvenilir bir şekil de taşımak isteyen müşterilemize Asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda istenildiği zaman Asansörlü Nakliyat hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olamaya devam ediyoruz.