Hizmetlerimiz

Ofis Taşıma

Ofis eşyası taşıma basit gibi görülse de aslında oldukça önemli olan ve titizlikle yürütülmesi gereken bir süreçtir. Kıymetli demirbaş eşyaların hasar görmeden taşınması, gizliliği önemli olan dosya ve evraklarınızın kaybolmaması, yeni adresinize geçtiğinizde her departmanın eşyasının tek bir alana değil, ayrı ayrı taşınmış olması sorunsuz bir ofis taşıma için gerekli olan süreçlerdir.

Ofis Taşımacılığı Yapan Nakliye Firmaları

Günümüzde, yalnızca ev nakliyesi ile ilgilenen ve bu konuda uzmanlaşmış bazı nakliye firmaları ofis eşyası taşıma hizmeti verse bile, bu konuda eğitim almamış, tecrübe sahibi olmayan bir ekiple çalışırsanız taşınma süreciniz stresli geçebilir ve taşınma sonrasında birçok eşyanızın kaybolduğunu, hasar aldığını görebilirsiniz.

Ofis taşıma alanında hizmet veren firmamız, 35 yılı aşkın süredir ofis ve büro eşyalarınızı özenle paketleyerek yeni adresinize taşımaktadır.

Ofis eşyası taşımak için özel olarak tasarlanmış koliler ve ambalajlar ile eşyalarınızı departmanlarınıza göre istifler, yeni adresinize özenle taşır ve yerleştiririz.

Eğer boşalttığınız ya da yeni taşınacağınız ofis asansörlü nakliyata uygun ise asansörlü nakliyat hizmetimizden de faydalanarak, daha kısa sürede daha düzenli bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

35 Yıldır, ofis eşyası taşıma hizmetimizden faydalanan değerli müşterilerimiz, bizimle bir kere tanıştıktan sonra başka bir nakliye firması ile çalışmak istemediler. Uzunyol nakliyat olarak amacımız bu başarımızı baki kılmaktır.

Ofis Eşyası Nakliye Ücretleri

Ofis eşyaları, ev eşyalarından farklı olarak daha kaba büyük parçalardan oluşmaktadır. Sayısı oldukça fazla olan masa ve sandalyeler yeni adrese hasar görmeden taşınmalı, ayrıca kullanılan elektronik aletler diğer bütün eşyalardan daha fazla korunacak şekilde paketlenmelidir. Bununla birlikte kıymetli evrakların da korunaklı bir şekilde istiflenmesi ve paketlenmesi gerekmektedir.

Bütün bu önemli eşyaların taşınması evden eve nakliyeden daha fazla masrafla karşılaşmanıza sebep verebilir. Ofis eşyası taşıma hizmeti veren nakliye firmalarını araştırırken sizin için en önemli kıstas ister istemez nakliye ücreti olabilir ama yukarıda saydığımız hizmetlerin tam ve kapsamlı bir şekilde verildiğinden emin olmalısınız, aksi takdirde bu taşınma sizin için hesaplamadığınız giderleri beraberinde getirebilir.

Uzunyol nakliyat 35 yıldır hizmet verdiği ofis eşyası taşıma sektöründe hem kapsamlı bir hizmet hem de uygun fiyat avantajını birlikte sunuyor. Ayrıca kolay ödeme seçenekleri ile de müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Amacımız, sizinle bir kere çalışıp yollarımızı ayırmak değil, bundan böyle bütün taşınma süreçlerinizde sizinle beraber olmak. Bu misyon ile siz değerli müşterilerimiz için ofis eşyası taşıma hizmetinde uygun fiyat avantajları sunuyoruz.

Fiyat teklifi almak için form doldurabilir, müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.