Hizmetlerimiz

Parça Eşya Taşıma

Yeni bir adrese taşınacaksınız ama yanınıza sadece sizin için değerli olan eşyalarınızı mı almak istiyorsunuz? Bütün ev eşyalarınızı taşımak yerine yalnızca belirli eşyalarınızı yanınızda götürmek istiyorsanız sizin için en faydalı hizmetimiz evden eve parça eşya taşıma hizmeti olacaktır.

Evden eve parça eşya taşıma, taşınacak eşyanın sayısına göre değişkenlik göstermekle birlikte eğer taşınacak eşyanız az ise alınabilecek en uygun fiyatlı nakliye hizmeti olacaktır.

Evden Eve Parça Eşya Taşıma Nedir?

Eğer bir nakliye aracının tamamını dolduramayacak kadar az eşyanızı yanınızda götürmek istiyorsanız sizin için anlamı uygun fiyatlı nakliye olacaktır.

Sizinle aynı tarihlerde aynı güzergaha gidecek başka müşteriler ile aynı araç içerisinde eşyalarınızı taşıyarak bir nevi taşınma maliyetini paylaşmanızı sağlıyoruz.

Araç içerisinde oluşturduğumuz bölmeler ile eşyalarınızın başka eşyalar ile karışmasını önlüyor, söz verdiğimiz tarihte eşyalarınızı yeni adresinize ulaştırıyoruz.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Başka bir şehre taşınacaksanız ve taşıyacak çok az eşyanız varsa eşya taşıma maliyetlerinizi düşürecek bir yöntem olarak size şehirler arası parça eşya taşıma hizmetimizi önerebiliriz.

Uzman ekibimiz ve kurumsal yapımız ile, sizinle aynı tarihte aynı şehre gidecek bir çok müşteriye sahibiz. Aynı güzergaha giden diğer parça eşya taşıma hizmeti alan müşterilerimiz ile sizin eşyalarınızı aynı kamyon içerisinde farklı bölmelerde güvenle taşır ve daha önceden size bildirdiğimiz tarihte eşyalarınızı yeni adresinize taşırız.

Sadece 1 tane bile taşınacak eşyanız varsa, kargo firmaları yerine bizden hizmet aldığınızda hem eşyanız daha güvenli hem de daha uygun fiyata taşınacaktır. Ayrıca size ne zaman teslim edileceğinden de emin olduğunuz için içiniz rahat edecektir.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetimizden faydalanmak için form doldurabilir, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.