Hizmetlerimiz

Uzunyol Nakliyat Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Aynı şehrin içinde yıllar içerisinde sıklıkla yer değiştirir, yeni adreslerde yeni yaşamlar kurarız kendimize. Yeni bir yaşam kurmanın beraberinde getirdiği birçok sorumluluğu tekrarlarken yorulur bu sürecin hızla geçmesini isteriz. İkamet adresi değişimi, abonelik başvuruları, iyi bir nakliye firması bulma gibi işlemler eğer doğru hizmeti nereden alacağımızı bilmiyorsak ve biraz da şanssızsak oldukça zorlayıcı olabilir.

Şehir içi nakliyat hizmetini uzunyol nakliyattan alırsanız şansa ihtiyacınız olmaz.

Uzman ekip kadromuz, size hiç iş bırakmadan bütün eşyalarınızı özel olarak koliler, yeni adresinize yerleştirir. Elektrik işleriniz ve montaj işlerinizi uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılır ve size yeni evinizin keyfini çıkartmanız kalır.

Özellikle her 4-5 yılda ev değiştiren müşterilerimiz taşınma sırasında eşyalarının yıpranmasından korkarlar. Köşeleri çizilmiş mobilyalar, menteşesi bozulan dolaplar, hasar gören beyaz eşyalar size beklenmedik masraflar çıkarabilir.

Uzunyol nakliyattan şehir içi nakliyat hizmeti alırsanız eşyalarınızın hasar görmemesi için özel koliler ve ambalajlar ile paketler, uzman ekibimiz ile özenle taşırız. Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile yeni eviniz kaçıncı katta olursa olsun hasar görmeden taşır ve dikkatle kurulumunu tamamlarız.

Şehir içi nakliye işlemlerinizde bir kez uzunyol nakliyattan hizmet alırsanız bundan böyle sürekli bizden hizmet almak isteyeceksiniz. Uygun fiyata profesyonel şehir içi taşımacılık hizmeti 35 yıldır uzunyol nakliyat güvencesi ile birleşti. Sorunsuz ev taşıma hizmeti almak için iletişim formunu doldurabilir ya da müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.