Hizmetlerimiz

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat işlemleri, eğer uzman bir kadro tarafından yönetilmiyorsa üzücü sonuçlar doğurabilir ve eşyalarınızdan bazıları kaybolabilir ya da zarar görebilir. 35 Yılı aşkın süredir şehirler arası ev eşyası ve şehirler arası ofis eşyası taşıma hizmetlerimizi profesyonel bir ekip ve profesyonel taşıma araçları ile yürüttüğümüz firmamızda ise bu sorunların hiçbirini yaşamazsınız.

Şehirler arası nakliyat denilince, sektörde akla gelen ilk isimlerden biri olmanın haklı gururu ile siz değerli müşterimize en iyi hizmeti en kısa sürede sağlamaktayız.

Uzunyol şehirler arası nakliyat firması, hizmet almayı planladığınız tarihte eşyalarınızı güvenle koliler, şehirler arası nakliyat için özel olarak seçilmiş araçlarımıza özenle yerleştirir ve Türkiye’nin her iline güvenle taşır. Ayrıca, asansörlü şehirler arası nakliye hizmetimizle yeni adresinize eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde taşınır ve yerleştirilir.

Şehir değiştirirken eğer ev eşyalarınızın tamamını değil sadece sizin için kıymetli olanları taşımak istiyorsanız parça eşya taşıma hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde, bize emanet ettiğiniz eşyalarınız depolarımızda güvenle saklanır ve size daha önce bildirilen tarihte yeni adresinize ulaştırılır.

Şehirler arası nakliyat için kullanılan araçlarımızda araç takip cihazı bulunmaktadır, bu sayede eşyanızın nerede olduğu ve yeni adresinize ne zaman ulaşacağı bilgisini istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları:

Yeni bir şehre taşınmak yeni bir hayata başlamak gibidir ve bu süreçte kişisel masraflarımız oldukça artar. Yeni bir ev tutulması, yeni eşyalar ve yeni bir hayata uyum sağlama bütçenizi sarsmasın diye şehirler arası nakliye fiyatlarımızda siz değerli müşterimiz için %30 indirim yaptık. Oldukça uygun fiyata şehirler arası nakliye hizmeti vermekte, uygun fiyatlarımızın yanına, kalite ve güvenilirliği eklemekteyiz. Ayrıca taşıma ve montaj için siz değerli müşterimizden ek bir ücret talep etmemekteyiz.

Misyonumuz, siz değerli müşterimizi, bizden hizmet aldığınız süre boyunca maksimum seviyede memnun etmek ve ömür boyu taşınma işlemlerinizde hizmet aldığınız tek firma olmaktır.

Profesyonel Hizmet Profesyonel Ekip ile Olur

Profesyonel şehirler arası nakliye hizmetini ancak bu konuda profesyonel eğitim almış ekiplerden alabilirsiniz. Uzunyol nakliyat bünyesindeki tüm çalışanlarımız koli paketleme, eşya taşıma ve montaj konularında uzman seviyesinde eğitimler alarak yetiştirilmektedir. Ev taşıma süreci sizin için zahmet ve strest dolu olmasın diye uzman kadromuz en iyi ekipmanları kullanarak eşyalarınızı paketler, yeni adresinize taşır ve kurulumunu gerçekleştirir. Pişman olmayacağınız bir deneyim için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.