Hizmetlerimiz

Uluslararası Eşya Taşıma

Uluslararası eşya taşıma, yurt içinde yapılan eşya taşımadan oldukça farklı ve zahmetli bir süreçtir.

Başka bir ülkeye taşınırken ev eşyalarını da yanında götürmek isteyen kişiler taşınma sürecine girmeden önce bu konuda araştırma yapmalı, firmaları tecrübelerine göre iyi değerlendirmelidir.

Uzunyol nakliyat, nakliye sektöründe 35 Yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Birçok ülkeye eşya taşımış ve uluslararası nakliyat hizmetinde tecrübe sahibi olmuştur.

Hangi ülkeye ne kadar eşya götürmek istediğinizi bize bildirdikten sonra sizi yaşayacağınız süreç ile ilgili ayrıntılı olarak bilgilendirir, eşyalarınızı önceden belirlediğimiz tarihte paketler ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra söz verdiğimiz tarihte yeni adresinize ulaştırırız. Eğer eşyalarınızı yeni adresinize teslim almak için zamana ihtiyacınız varsa haşerelere karşı ilaçlanmış, rutubet yapmayan ve tamamen güvenli depolarımızda eşyalarınızı bekletir, size zaman kazandırırız.

Uluslararası Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Yurt dışına eşya taşımak isteyen kişiler bu soruyu sık sık sorarlar ve bu süreçte ne kadar yorulacaklarını merak ederler. Uzunyol nakliyat ile çalışmanız durumunda sizin için bu süreç aynı şehirde adres değiştirmekten farksız olacaktır. Uzman kadromuz ve tecrübelerimizden aldığımız güçle, bu süreçte bütün işlemleri sizin yerinize biz yapacak, sizi asla yormayacağız.

Uluslararası Eşya Taşıma Fiyatları Nedir?

Yurtdışı eşya nakliyesinde akla ilk gelen sorulardan birisi bu işin maddi külfetidir. Eşyalarımızdan ayrılmak istememekle beraber bu nakliyatın bütçenizi sarsması korkusu ile kararsız kalabilirsiniz.

Uzunyol nakliyat ile çalışmaya karar verdiğinizde, hangi tarihte, hangi ülkeye taşınacağınızı ve ne kadar eşya götüreceğinizi sizden öğrenir, net taşınma masrafını size çalışma öncesinde bildirir ve taşınma sürecinde sürpriz bir masrafla kapınızı çalmayız. Kolay ödeme olanakları ve uygun fiyat avantajları ile de bütçenizi sarsmadan bu süreci tamamlamanızı sağlarız.

Uluslararası Eşya Taşımacılığı Yapan Firmalar

Uluslararası eşya taşımacılığı yaparken anlaşacağınız firma oldukça önemlidir. Bu süreçte birçok firmayı araştırarak her birinin tecrübesini, olanaklarını, çalışma koşullarını ve aldığınız teklifleri karşılaştırmanızı öneririz.

Size en uygun fiyatı veren nakliye firmasını değil, bu alanda en tecrübelisini, sizinle en hızlı iletişimi kurup en açıklayıcı bilgileri sunanı, süreçler ile ilgili sizi en iyi bilgilendiren firmayı seçmelisiniz.

Ayrıca firma seçimi yaparken daha önce hangi ülkelere eşya taşımacılığı hizmeti verdiğini sormalı ve bütün bu bilgileri karşılaştırmalısınız.

Uluslararası eşya taşıma sürecinde sizi en fazla yoracak süreç bu süreçtir ama doğru kararı verip doğru uluslararası eşya taşımacılığı yapan firma ile çalıştığınızda sonraki süreçlerin hiçbirinde yorulmayacaksınız. Tercihiniz Uzunyol uluslar arası eşya taşımacılığından yana olursa taşınma süreci boyunca sürekli bilgilendirilerek bu süreçte eşyalarınız için hiç endişelenmeyeceksiniz.